Kategorie

Dowiedz się więcej na temat właściwości naszych produktów oznaczonych za pomocą poniższych logo.


Two Years Warranty Produkty oznaczone tym logo posiadają dwuletnią gwarancję, pod warunkiem że użytkownik przestrzega zasad użytkowania podanych przez producenta.
Equestrian Cotton Wszystkie produkty, przy których widnieje to logo wykonane są z najwyższej jakości bawełny dedykowanej do przemysłu jeździeckiego.
Doskonały materiał do użytku na co dzień.


Skład - 89% bawełna, 11% elastan

Wyprodukowano w Niemczech
Equestrian Jeans Bryczesy i jodhpury oznaczone tym logo są wykonane ze specjalnej kompozycji jeansu i włókien elastycznych, która zapewnia wspaniały wygląd spodni i wyjątkowy komfort użytkowania.

Skład - 89% bawełna, 11% elastan

Wyprodukowano w Niemczech
Micro-Tactel® Produkty oznaczone tym znakiem wykonane są z materiału Micro-Tactel® - specjalna, zaawansowana technologicznie wspomaga termoregulację i zapewnia najwyższy kofort w siodle. 
Bardzo dobry wybór dla zawodników.


Skład - 65% bawełna, 27% polyester, 8% elastan

Wyprodukowano w Niemczech
Soft Shell Logo Soft Shell gwarantuje, że produkty wykonane z tego materiału doskonale sprawdzają się w sezonie jesiennym i zimowym, w temperaturach niższych niż 10°C! Materiał jest niesamowicie wytrzymały, wiatroszczelny i gwarantuje świetną ochronę przed zimnem.

Skład - 48% polyamid, 47% wiskoza, 5% elastan

Wyprodukowano w Polsce
SKINETIC® Full Seat

Wszystkie produkty z tym logo posiadają legendarny, pełny lej SKINETIC®. Lej SKINETIC® zapewnia doskonałą przyczepność w siodle, nawet podczas intensywnej jazdy, nie pozostawia śladów i uszkodzeń na siodle. SKINETIC doskonale oddycha, chroni skórę przed otarciami i odparzeniami.

Wyprodukowano w Niemczech
SKINETIC® Knee Patch

Produkty oznaczone tym znakiem posiadają łaty kolanowe SKINETIC® - świetny wybór dla osób, które nie przepadają za pełnym lejem, ale nie chcą rezygnować z wyjątkowego trzymania w siodle! SKINETIC doskonale oddycha, chroni skórę przed otarciami i odparzeniami, nie pozostawia śladów i uszkodzeń na siodle.

Wyprodukowano w Niemczech