Kategorie

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ważna uwaga
Niniejsza Polityka Prywatności określa sposób w jaki Passion zbiera,wykorzystuje, zachowuje i ujawnia informacje zebrane od użytkowników (indywidualnie "Użytkownik") strony internetowej PassionBreeches.co.uk ("Strona Internetowa"). Niniejsza polityka prywatności dotyczy Strony Internetowej oraz wszelkich produktów i usług oferowanych przez Passion.

Dane osobiste
Możemy zbierać dane osobiste od Użytkowników na różne sposoby, w tym między innymi w trakcie odwiedzania naszej strony internetowej przez Użytkowników, rejestracji na stronie, złożenia zamówienia, zasubskrybowania newslettera oraz w związku z innymi działaniami, usługami, funkcjami lub zasobami jakie udostępniamy na naszej Stronie Internetowej. Gdy jest to konieczne, Użytkownicy mogą być poproszeni o podanie nazwiska, adresu email, adresu pocztowego, numeru telefonu. Użytkownicy mogą jednak również odwiedzać naszą Stronę Internetową anonimowo. Zbieramy dane osobiste Użytkowników wyłącznie w przypadku ich dobrowolnego podania. Użytkownicy mogą zawsze odmówić podania danych osobistych, z tym wyjątkiem, iż odmowa taka może uniemożliwić im korzystanie z niektórych funkcji Strony Internetowej.

Dane osobiste nie umożliwiające identyfikacji
Możemy zbierać dane osobiste o Użytkownikach nie umożliwiające identyfikacji w przypadku każdorazowej interakcji z naszą Stroną Internetowa. Dane osobiste nie umożliwiające identyfikacji mogą obejmować nazwę przeglądarki internetowej, typ komputera oraz informacje techniczne o sposobie łączenia się Użytkowników z naszą Stroną Internetową, takie jak system operacyjny i dostawcy usług internetowych, oraz inne, podobne informacje.

"Ciasteczka" przeglądarki internetowej
Nasza Strona Internetowa może wykorzystywać "ciasteczka" w celu zapewnienia Użytkownikom lepszego korzystania ze strony. Przeglądarka internetowa Użytkownika zapisuje pliki "ciasteczek" na twardym dysku komputera w celach archiwizacyjnych, niekiedy w celu śledzenia informacji o nim. Użytkownik może ustawić przeglądarkę internetową tak, aby odrzucała ona pliki "ciasteczek" lub ostrzegała o ich wysyłaniu. W takim przypadku, niektóre części Strony Internetowej mogą nie działać poprawnie.

Jak wykorzystujemy zebrane informacje
Passion może zbierać i wykorzystywać dane osobiste Użytkowników w następujących celach:

  • W celu poprawy obsługi klienta. Informacje zapewniane przez Państwa pomagają nam odpowiadać na prośby związane z obsługą klienta oraz zapewniać wsparcie klienta w bardziej efektywny sposób. 
  • W celu udoskonalania Strony Internetowej. Możemy wykorzystywać podawane przez Państwa informacje zwrotne w celu poprawy naszych produktów i usług. 
  • W celu przetwarzania płatności. Możemy wykorzystywać informacje dostarczane przez Użytkowników na ich temat w trakcie składania zamówienia wyłącznie w celu świadczenia usług związanych z tym zamówieniem. Nie udzielamy takich informacji stronom trzecim, za wyjątkiem oraz w stopniu w jakim jest to niezbędne dla realizacji usługi. 
  • W celu realizacji promocji, konkursu, sondażu lub zapewnienia innej funkcji Strony Internetowej. W celu wysyłania Użytkownikom informacji jakie zgodzili się oni otrzymywać na tematy, które uznamy za interesujące dla nich. 
  • W celu okresowego wysyłania wiadomości e-mail. Możemy wykorzystywać adres e-mail w celu wysyłania Użytkownikowi informacji i aktualizacji dotyczących ich zamówienia. Może on być również wykorzystywany w celu udzielania odpowiedzi na ich zapytania i/lub inne prośby. 
 

Jeżeli Użytkownik zgodzi się zapisać do naszej listy mailingowej, będzie on/ona otrzymywać wiadomości e-mail które mogą zawierać informacje firmowe, aktualizacji, informacje związane z produktami lub usługami, itd. Jeżeli w dowolnym momencie Użytkownik chce zaprzestać subskrypcji wiadomości w przyszłości, w stopce każdej wysyłanej wiadomości e-mail zamieszczamy szczegółowe informacje jak tego dokonać, lub Użytkownik może skontaktować się z nami poprzez naszą Stronę Internetową.

Jak chronimy Państwa dane
Stosujemy odpowiednie praktyki i zabezpieczenia zbierania, przechowywania i przetwarzania danych w celu ochrony przed nieupoważnionym dostępem, zmianami, ujawnieniem lub zniszczeniem Państwa danych osobistych, nazwy użytkownika, hasła, informacji o transakcjach oraz danych przechowywanych na naszej Stronie Internetowej.

Ujawnianie Państwa danych osobistych
Nie sprzedajemy, wymieniamy ani nie wypożyczamy danych osobistych Użytkowników umożliwiających ich identyfikację stronom trzecim. Możemy ujawniać generyczne, zebrane informacje demograficzne nie związane z jakimikolwiek danymi osobistymi umożliwiającymi identyfikację, związane z odwiedzającymi i użytkownikami naszym partnerom biznesowym, zaufanym podmiotom stowarzyszonym i reklamodawcom w wymienionych powyżej celach.

Strony internetowe stron trzecich

Użytkownicy mogą znaleźć na naszej Stronie internetowej reklamy lub inne treści odsyłające do stron internetowych i usług naszych partnerów, dostawców, reklamodawców, sponsorów, licencjodawców oraz innych stron trzecich. Nie kontrolujemy treści ani łącz które pojawiają się na tych stronach i nie ponosimy odpowiedzialności za praktyki stosowane przez strony internetowe odsyłacze do których znajdują się na naszej Stronie Internetowej lub które do niej prowadzą. Ponadto, te strony internetowe lub usługi, łącznie z ich treściami i łączami, mogą podlegać nieustannym zmianom. Te strony internetowe i usługi mogą posiadać własne polityki prywatności oraz polityki obsługi klienta. Przeglądanie i interakcja z jakąkolwiek inną stroną internetową, łącznie ze stronami internetowymi zawierającymi odnośniki do naszej Strony Internetowej, odbywa się zgodnie z własnymi warunkami i politykami tej strony internetowej.

Zmiany niniejszej polityki prywatności
Passion może okresowo aktualizować niniejszą politykę prywatności. W takiej sytuacji, na dole niniejszej strony zamieścimy datę aktualizacji. Zachęcamy Użytkowników do częstego sprawdzania tej strony pod kątem wszelkich zmian w celu uzyskania informacji, w jaki sposób pomagamy chronić zbierane przez nas dane osobiste. Potwierdzają Państwo oraz zgadzają się Państwo, iż ponoszą Państwo odpowiedzialność za okresowe sprawdzanie tej polityki prywatności oraz za świadomość jej zmian.

Zgoda na warunki
Korzystając ze Strony Internetowej wyrażają Państwo zgodę na przyjęcie tej polityki. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przyjęcie polityki, prosimy o niekorzystanie ze Strony Internetowej. Dalsze korzystanie ze Strony Internetowej po opublikowaniu zmian niniejszej polityki zostanie uznane za przyjęcie przez Państwa wprowadzonych zmian.

Kontakt
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące tej Polityki Prywatności, praktyk stosowanych na stronie, lub Państwa kontaktu ze stroną, prosimy o kontakt pod adresem:
Passion
Wrzesińska 29 Street
62310
Pyzdry
Polska

Kom.: +48 601 345 102

Tel.: +48 63 27 68 482

E-mail: info@yourpassion.eu