Kategorie

WARUNKI

Ważna uwaga
Niniejsze warunki użytkowania stanowią podstawę zgodnie z którą użytkownik uzyskuje dostęp do oraz może korzystać z tej strony internetowej, PassionBreeches.co.uk ("Strona Internetowa"). Przed rozpoczęciem korzystania ze Strony Internetowej należy starannie zapoznać się z warunkami korzystania z niej. Poprzez uzyskanie dostępu do oraz korzystania ze Strony Internetowej w dowolny sposób, w tym, bez ograniczeń, przeglądanie treści Strony Internetowej stanowi wyrażenie przez użytkownika zgody na niniejsze warunki oraz nabierają one mocy wiążącej. W przypadku gdy użytkownik nie wyraża zgody na wszystkie przedstawione w tekście warunki, nie powinien on korzystać ze Strony Internetowej w jakikolwiek sposób.
 
Własność
Wszelkie prawa autorskie oraz inne prawa do własności intelektualnej do Strony Internetowej, w tym bez ograniczeń do całości oprogramowania oraz treści słownych i graficznych zamieszczonych na Stronie Internetowej należą do Passion ("Passion") i są one tym samym zastrzeżone.
 
Ceny
Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym Passion zawierają podatek VAT. Proszę pamiętać, iż mamy prawo do anulowania dowolnego zamówienia, z dowolnej przyczyny, łącznie z popełnianymi przez nas błędami dotyczącymi cen.
 
Znaki handlowe i prawa autorskie
Passion, logo Passion, logo SKINETIC oraz wszelkie inne znaki wykorzystywane na Stronie Internetowej są znakami handlowymi Passion lub ich odpowiednich właścicieli. Znaki takie nie mogą być wykorzystywane bez uzyskania pisemnej zgody Passion. Dowolne użycie takich znaków oraz wszelkich innych znaków wyświetlanych na Stronie Internetowej będzie odbywać się wyłącznie z korzyścią dla ich odpowiednich właścicieli.
 
Polityka dostaw
Wszystkie zamówienia złożone w sklepie internetowym Passion są pakowane i wysyłane z naszego centralnego magazynu w Polsce, w terminie 2 dni roboczych od złożenia zamówienia. Passion będzie mieć prawo do opóźnień w trakcie sezonów o dużej aktywności oraz okresów kampanii. W przypadku zamówień obejmujących dodatkowe wyszywanie, realizacja zamówienia zajmie 1-3 dodatkowe dni. Proszę pamiętać, że przesyłki nie mogą być dostarczane do skrytek pocztowych. W przypadku osób niepełnoletnich zakupy w sklepie internetowym Passion mogą być dokonywane wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna. Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym użytkownik otrzyma potwierdzenie zamówienia drogą e-mail. W momencie wysyłki zamówienia z naszego centralnego magazynu, użytkownik otrzyma drugą wiadomość e-mail zawierającą kod umożliwiający śledzenie paczki. Można z łatwością śledzić postęp zamówienia poprzez zalogowanie się do konta klienta w sklepie internetowym.
 
Uznawane metody płatności
Przyjmujemy następujące formy płatności:
- Pay Pal - poprzez nasz sklep internetowy lub na konto naszej firmy, pod adresem info@yourpassion.eu
- Skrill/Moneybookers - poprzez sklep internetowy
- Przelew bankowy
 
Szczegółowe dane bankowe
Właściciel - Passion Renata Robaszkiewicz
Bank - CITI HANDLOWY
Pl.Zamkowy 1
62-510 Konin
Swift – CITIPLPX
Number - PL 52 1030 0019 0109 7860 1005 3090
 
Zwroty i wymiana
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z zakupionego produktu, Passion udziela 30-dniowego terminu w trakcie którego produkt można zwrócić lub wymienić. Należy jednak pamiętać, że Passion nie przyjmuje zwrotów jakichkolwiek przedmiotów które są brudne lub uszkodzone w dowolny sposób. Ponadto, zwrot lub wymiana nie są możliwe w przypadku przedmiotów zamówionych z dodatkowym haftem.
 
Wymiana - Produkt można wymienić wyłącznie na produkt w innym rozmiarze. Nie można wymienić produktu na produkt w innym kolorze lub na inny produkt. Jeżeli Passion nie może zapewnić wymaganego rozmiaru, skontaktujemy się wówczas z użytkownikiem i zaoferujemy inny rozmiar lub zwrot pieniędzy. W przypadku wymiany należy wyraźnie podać wymagany rozmiar. Kupujący musi pokryć koszt przesyłki zwrotnej;; w przypadku wymian, Passion naliczy normalną opłatę pocztową. Passion będzie mieć 14 dni na realizację zwrotu oraz wysłanie nowego produktu.
 
Zwroty - Mogą Państwo zwrócić dowolny przedmiot tak długo, jak długo produkty są w stanie w którym zostały one wysłane, oraz zapakowane w oryginalnym opakowaniu. Użytkownik musi pokryć koszt przesyłki zwrotnej. Należy nas powiadomić, czy zwrot pieniędzy ma zostać przelany bezpośrednio na Państwa rachunek bankowy, czy woleliby Państwo umieścić kwotę zwrotu jako kredyt na
koncie klienta Passion. Jeżeli chcą Państwo otrzymać kwotę zwrotu w postaci bezpośredniego przelewu na konto bankowe, proszę podać międzynarodowy numer rachunku bankowego IBAN oraz kod SWIFT Państwa banku. Passion będzie mieć 14 dni na realizację zwrotu oraz realizację zwrotu środków. Aby zwrócić lub wymienić produkt, należy ostrożnie zapakować go w oddzielnym pudełku lub kopercie babelkowej oraz wysłać wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na podany poniżej adres:
Passion
ul. Wrzesińska
29
62-310 Pyzdry
Polska

Zwroty
Prawo do uzyskania zwrotu przysługuje w przypadku stwierdzenia uszkodzenia, wady lub niepełności produktu w momencie jego otrzymania. Jakość produktu w odniesieniu do ceny zapłaconej za produkt określi, czy wadliwy produkt będzie podlegać zwrotowi. W celu uzyskania zwroty, należy wysłać produkt do Passion wraz z wypełnionym formularzem zwrotu. Ważne jest, aby podać nam dostateczne informacje o powodzie zwrotu produktu, wysokości opłaty pocztowej oraz czy woleliby Państwo rekompensatę w postaci wymiany produktu lub zwrotu pieniędzy. Jeżeli za powstanie wady odpowiada Passion, otrzymają Państwo również zwrot kosztów pocztowych. Passion będzie mieć 14 dni na realizację zwrotu oraz realizację odpowiedniej rekompensaty.
 
Strata zwrotu lub paczki wymienne i nieodebrane zamówienia
Należy pamiętać, że jeżeli paczka zwrotna lub wymienna zostanie zagubiona w trakcie jej wysyłki zwrotnej do Passion, otrzymają Państwo zwrot wyłącznie, jeżeli posiadają Państwo kod pocztowy umożliwiający śledzenie przesyłki. Jeżeli Państwa zamówienie haftu zostanie zwrócone do Passion jako nieodebrane, skontaktujemy się z Państwem drogą e-mail, telefonicznie oraz pocztą. Mają Państwo prawo do ponownej wysyłki zamówionych produktów haftowanych. Jeżeli Passion nie będzie mogła skontaktować się z Państwem w ciągu 14 dni, zamówiony przedmiot zostanie zafakturowany, zostaną Państwo również obciążeni kosztami zwrotu/administracyjnymi. Przedmiot
zostanie zadysponowany.