Kategorie

O FIRMIE

Początki naszej firmy sięgają 1980 roku, kiedy to jako mała rodzinna firma z Pyzdr produkowaliśmy koszule i spodnie na lokalny rynek. 


Już w tamtych czasach naszym głównym założeniem było produkowanie odzieży o jakości, której sami byśmy oczekiwali jako klienci. Po zmianach, które nastąpiły w Polsce w latach dziewięćdziesiątych, jedno spotkanie z potencjalnym kontrahentem zmieniło przyszłość naszej firmy.Zostaliśmy współproducentem bryczesów dla RTS Sportline GmbH, a od 1994 roku staliśmy się jedynym producentem bryczesów i jodhpurów dla tej marki. Przez ponad 15 lat produkcji bryczesów z lejem BENTEX zdobyliśmy ogromne doświadczenie, wprowadziliśmy wiele nowych rozwiązań i rozpoczeliśmy pracę nad własną kolekcją. W 2009 roku kiedy RTS Sportline GmbH oficjalnie ogłosiło upadłość stało się jasne, że to odpowiedni moment na wprowadzenie na rynek własnej marki.

 Pierwsza para bryczesów Passion została sprzedana w październiku 2009 roku. Był to wyjątkowy moment dla wszystkich osób, które były zaangażowane w ten projekt, po tak długim czasie udało nam się powrócić do naszych początkowych założeń - róbmy to tak jak byśmy robili to dla siebie! Dzięki naszej pracy i opatentowanemu lejowi SKINETIC® jako relatywnie młoda marka udało nam się zaistnieć na wymagających rynkach - niemieckim, duńskim, japońskim. W 2011 roku zdecydowaliśmy się wprowadzić na stałe usługę szycia na miarę, którą realizujemy w zaledwie 5 dni roboczych - żadna inna znana marka nie realizuje tej usługi w tak krótkim czasie.Od 2012 oferujemy nasze produkty w sklepach w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Danii, Szwecji, Polsce, USA, Kanadzie, Australii, Południowej Korei oraz Japonii.

Jakie są nasze plany na najbliższą przyszłość?
 Chcemy dotrzeć do wszystkich klientów, którzy poszukują najlepszego trzymania w siodle i oczekują produktów najwyższej jakości.